Soutěže

Není závod jako závod, u každého dosaženého času je potřeba se dívat na konkrétní pravidla platná při daném závodě.
Proto dále uvádím co všechno může mít vliv na dosažené výsledky.

Typ závodů: (denní / noční)
Typ mašiny: (1xPS12 / PS12 / PS12 sport)
Typ hadic: (klasické (B75,C52) / střeva (B65,C38) / B65,C42)
Počet hadic B: (3xB / 2xB)
Typ terčů: (nástřikové / dotykové / plechovky)
Typ časomíry: (elektronická / stopky)
Omezovač: (ano / ne)
Vzdálenost koncovek: (na ozuby / na gumy)

Naše rekordy:

terče hadice čas místo
sklopné2Bstřeva 15.61 Křepice, 27.5.2017
klasické 16.02 Újezd, 28.6.2014
3Bstřeva 19.95 Horní Dunajovice, 2.9.2017
klasické 20.85 Slup, 17.9.2011
nástřikové 2B střeva 27.97 Lhánice, 30.8.2014

Soutěže

2018
16. 6. Rešice - 2xB, střeva, noční
kat. muži: 10. místo (z 13), čas 19.78

9. 6. Ratišovice - 2xB, střeva, noční
kat. muži: 10. místo (z 11), čas 26.47

9. 6. Morašice - 2xB, střeva, denní
kat. muži: 2. místo (z 4), čas 16.87

26. 5. Křepice - 2xB, střeva, denní
kat. muži: 8. místo (z 16), čas 17.98

kat. muži: 2. místo (z 9), čas 18.25

2017
2. 9. Horní Dunajovice - 3xB, střeva
kat. muži: 5. místo (z 7), čas 19.95

26. 8. Horní Kounice - 2xB, střeva, noční
kat. muži: 1. místo (z 5), čas 16.44

12. 8. Lesná - 2xB, střeva, noční
kat. muži: 4. místo (z 11), čas 17.56

22. 7. Šumná - 2xB, noční
kat. muži: 4. místo (z 12), čas 18.80

15. 7. Křepice - 2xB, střeva, noční
kat. muži: 4. místo (z 15), čas 15.64
kat. muži: 7. místo (z 15), čas 17.53

1. 7. Běhařovice - 2xB, denní
kat. muži: 2. místo (z 5), čas 18.35

24. 6. Horní Kounice - 2xB, střeva, denní
kat. muži: 1. místo (z 7), čas 15.74

27. 5. Křepice - 2xB, střeva, denní
kat. muži: 4. místo (z 12), čas 15.61
kat. muži: 5. místo (z 12), čas 16.37

kat. muži: 1. místo (z 8), čas 16.70

2016
27. 8. Slup - 2xB, noční
kat. muži: 4. místo (z 8), čas 22.11

27. 8. Lháníce - 2xB, střeva, denní
kat. muži: 1. místo (z 2), čas 16.66
kat. senioři: 1. místo (z 2), čas 17.60

13. 8. Horní Kounice - 2xB, střeva, noční
kat. muži: 1. místo (z 4), čas 15.83
kat. muži: 3. místo (z 4), čas 17.33

16. 7. Křepice - 2xB, noční
kat. muži: 3. místo (z 10), čas 18.19
kat. muži: 6. místo (z 10), čas 19.16

2. 7. Běhařovice - 2xB, denní
kat. muži: 8. místo (z 9), čas N

25. 6. Újezd - 2xB, denní
kat. muži: 5. místo (z 7), čas 17.22

12. 6. Horní Kounice - 2xB, denní
kat. muži: 1. místo (z 4), čas 17.03

11. 6. Ratišovice - 2xB, denní
kat. muži: 5. místo (z 11), čas 17.58

4. 6. Rešice - 2xB, střeva, noční
kat. muži: 13. místo (z 19), čas 21.63

28. 5. Křepice - 2xB, denní
kat. muži: 3. místo (z 8), čas 17.77
kat. muži: 4. místo (z 8), čas 17.81

kat. muži: 2. místo (z 7), čas 21.19

2015
29. 8. Slup - 2xB, noční
kat. muži: 2. místo (z 7), čas 18.09

29. 8. Lhánice - 2xB, denní
kat. muži: 1. místo (z 5), čas 15.86
kat. senioři: 2. místo (z 4), čas 17.45

22. 8. Hnanice - 2xB, noční
kat. muži: 2. místo (z 7), čas 19.30

15. 8. Horní Kounice - 2xB, noční
kat. muži: 1. místo (z 7), čas 17.49

8. 8. Tavíkovice - 2xB, denní
kat. muži: 3. místo (z 13), čas 17.56

8. 8. Běhařovice - 2xB, denní
kat. muži: 2. místo (z 3), čas 16.80
kat. mimo soutěž: 1. místo (z 3), čas 19.14

11. 7. Křepice - 2xB, noční
kat. muži: 7. místo (z 14), čas 18.24
kat. muži: 10. místo (z 14), čas 18.95

27. 6. Újezd - 2xB, denní
kat. muži: 4. místo (z 10), čas 19.50

21. 6. Horní Kounice - 2xB, střeva
kat. muži: 2. místo (z 9), čas 16.69

6. 6. Ratišovice - 2xB, denní
kat. muži: 8. místo (z 14), čas 19.24

30. 5. Křepice - 2xB, denní
kat. muži: 6. místo (z 12), čas 18.99
kat. muži: 11. místo (z 12), čas 20.32

kat. muži: 1. místo (z 8), čas 24.44

2014
6. 9. Čučice - 2xB, noční, střeva
kat. muži: 2. místo (z 4), čas 20.03

6. 9. Horní Dunajovice - 3xB, denní, střeva
kat. muži: 2. místo (z 7), čas 20.43

30. 8. Slup - 2xB, noční
kat. muži: 2. místo (z 11), čas 17.09
kat. muži: 4. místo (z 11), čas 18.25

30. 8. Lhánice - 2xB, denní, střeva, nástřikové
kat. muži: 6. místo (z 10), čas 27.97
kat. senioři: 4. místo (z 4), čas 33.95

16. 8. Horní Kounice - 2xB, denní, střeva
kat. muži: 5. místo (z 7), čas 18.23

9. 8. Tavíkovice - 2xB, noční
kat. muži: 5. místo (z 13), čas 18.44
kat. muži: 7. místo (z 13), čas 19.91

9. 8. Rešice - 2xB, denní, střeva C42
kat. muži: 2. místo (z 5), čas 17.49

12. 7. Křepice - 2xB, noční
kat. muži: 1. místo (z 12), čas 17.28
kat. muži: 6. místo (z 12), čas 18.86

28. 6. Újezd - 2xB, denní
kat. muži: 1. místo (z 7), čas 16.02

21. 6. Horní Dubňany - 2xB, denní, střeva
kat. muži: 7. místo (z 12), čas 17.58

15. 6. Horní Kounice - 2xB, denní, střeva
kat. muži: 5. místo (z 8), čas 18.95

kat. muži: 9. místo (z 16), čas 21.74

31. 5. Křepice - 2xB, denní
kat. muži: 2. místo (z 14), čas 16.58
kat. muži: 14. místo (z 14), čas 22.29

24. 5. Tavíkovice - 2xB, denní
kat. muži: 7. místo (z 7), čas 23.58

kat. muži: 2. místo (z 9), čas 21.95

2013
21. 9. Čučice - 2xB, denní, střeva
kat. muži: 1. místo (z 5), čas 16.39

14. 9. Lhánice - 2xB, denní, střeva
kat. muži: 1. místo (z 5), čas 15.68
kat. senioři: 1. místo (z 3), čas 18.22

31. 8. Slup - 2xB, noční
kat. muži: 2. místo (z 12), čas 17.234
kat. muži: 6. místo (z 12), čas 20.078

24. 8. Havraníky - 2xB, denní, 1xPS12
kat. muži: 3. místo (z 10), čas 20.59

17. 8. Hnanice - 2xB, noční
kat. muži: 1. místo (z 12), čas 17.43
kat. muži: 2. místo (z 12), čas 18.32

20. 7. Tavíkovice - 2xB, noční
kat. muži: 2. místo (z 10), čas 16.73
kat. muži: 5. místo (z 10), čas 18.24

20. 7. Rešice - 2xB, denní, střeva
kat. muži: 1. místo (z 11), čas 17.18

13. 7. Křepice - 2xB, noční
kat. muži: 3. místo (z 17), čas 17.51
kat. muži: 5. místo (z 17), čas 18.69

5. 7. Stupešice - 2xB, denní
kat. muži: 2. místo (z 12), čas 17.47
kat. muži: 5. místo (z 12), čas 20.16

29. 6. Újezd - 2xB, denní
kat. muži: 4. místo (z 11), čas 18.19

22. 6. Mikulovice - 3xB, denní, na ozuby
kat. muži: 3. místo (z 11), čas 21.04

8. 6. Ratišovice - 2xB, denní, na gumy
kat. muži: 7. místo (z 11), čas 23.57

1. 6. Křepice - 2xB, denní, omezovač, na gumy
kat. muži: 1. místo (z 14), čas 17.74
kat. muži: 11. místo (z 14), čas 27.47

25. 5. Tavíkovice - 2xB, denní
kat. muži: 4. místo (z 10), čas 17.88

18. 5. Újezd (okrsková soutěž) - 3xB, denní, omezovač
kat. muži: 1. místo (z 9), čas 23.14

2012
15. 9. Čučice - 2xB, denní
kat. muži: 1. místo (z 8), čas 18.01

1. 9. Slup - 2xB, noční
kat. muži: 2. místo (z 12), čas 17.70

1. 9. Lhánice - denní
kat. muži: 1. místo (z 5), čas 16.27
kat. muži: 2. místo (z 5), čas 17.55
kat. senioři: 1. místo (z 2), čas 18.56

25. 8. Havraníky - denní, 1xPS12
kat. muži: 1. místo (z 9), čas 19.64

18. 8. Černín - noční
kat. muži: 8. místo (z 16), čas 17.91

kat. muži: 4. místo (z 6), čas 19.40

kat. muži: 3. místo (z 15), čas 17.41
kat. muži: 8. místo (z 15), čas 19.25

14. 7. Křepice - noční
kat. muži: 1. místo (z 19), čas 16.79
kat. muži: 4. místo (z 19), čas 18.03

23. 6. Újezd - denní
kat. muži: 1. místo (z 11), čas 16.64

kat. muži: 1. místo (z 12), čas 17.24

kat. muži: 1. místo (z 13), čas 16.73

kat. muži: 1. místo (z 11), čas 17.05
kat. muži: 6. místo (z 11), čas 18.59

kat. muži: 4. místo (z 9), čas 23.37

2011
17. 9. Slup - noční
kat. muži: 2. místo (z 6), čas 20.85

3. 9. Lhánice - denní
kat. muži: 1. místo (z 6), čas 17.10

kat. muži: 2. místo (z 6), čas 18.34

13. 8. Černín - noční
kat. muži: 2. místo (z 14), čas 17.70

kat. muži: 2. místo (z 12), čas 17.48

16. 7. Křepice - noční
kat. muži: 4. místo (z 16), čas 18.48
kat. muži: 8. místo (z 16), čas 19.76

9. 7. Újezd - denní
kat. muži: 5. místo (z 10), čas 20.71

kat. muži: 2. místo (z 11), čas 18.23

kat. muži: 5. místo (z 13), čas 18.83

kat. muži: 4. místo (z 6), čas 10b

kat. muži: 5. místo (z 10), čas 20.37
kat. muži: 10. místo (z 10), čas 40.41

kat. muži: 1. místo (z 9), čas 17.60

Sbor Dobrovolných Hasičů Křepice (zal. 1899)